2737
2734
عنوان

بچه‌ها بهم گفت مامانم نمیذاره باهات ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 78 پست

برخلاف نظر همه خوبه که رک و راست گفته که جدا شیم و وابسته نشیم ....حالا یا خودش نمیخواد یا مادرش بحرحال دوستی به قصد ازدواج حتمی نیست که اینکه که شناخت روهم پیدا کنید و حالا به هر دلیلی حس کرده باهم به جایی نمیرسید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه خودم رو میگم برادرم  با یه خانم مطلقه ازدواج کرده بعد سه سال پشیمون شد  چرا ؟ چو ...

حالا مثلا داداش شما انقد بی تربیت و گل هوس هست قرار نیست بقیه اینجوری باشن...انقد با نر های خونوادتون مرد هارو زیر سوال نبرین😑

2728
همش فکر میکنم اگه ازدواج نکرده بودم الان نمیتونست این حرفارو بهم بزنه. خیلی حس میکنم ناتوانم واقعا.

من شرایطم مثل تو بود

خواستگار مجرد هم داشتم

نمیگم بده که با مجرد ازدواج کنی

اما من ترجیحم این بود با کسی که شرایطش مثل خودمه ازدواج کنم و بنظر خودم بهترین تصمیم برا خودم بود

چون خیلی قدر زندگیمونو بیشتر میدونه

یه جاهایی من تا اخلاق و رفتاری ازش میدیدم نمیتونستم تحمل کنم و میگفتم دیگه تموم ولی همسرم هرجوری بود زندگیمونو با چنگ و دندون نگه داشت

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

ی فامیل نزدیکمون، پسره رفت دختری با شرایط شما گرفت. پسره با شغل خوب با پرستیژ، چیزی که دختره توی خوابم نمیدید.

بعد ازدواج آنچنان دختره رو گذاشته لای پر قو که نگم برات. تازه دختره بعد ازدواج سریعم بچه آورد جا پاش محکم بشه و از اون موقع ۱۸۰ درجه عوض شد. قبلا ادای خوبا رو در میاورد، کسیم کاریش نداشت، ولی الان خیلی بد شده، ایراد گیر پر توقع دعوایی. انگار تا الان داشته تظاهر میکرده. درحالی که خانواده پسره رفتارشون تغییری نکرده تازه بنده خداها ازش میترسن ک پسرشونو اذیت کنه به دلش راه میان هر چی میگه. ان شا الله خدا ی خانواده خوب سر راه شما هم بذاره. ولی لطفا شما خوب بمونید و تغییر نکنید.

میدونی خب.... اخه خیلیا واقعا موافق نیستن پسرشون که تاحالا ازدواج کرده با کسی ازدواج کنه که طلاق گرفته و چه بسا رابطه هم داشته در حد پسرشون نمیدونن و میگن فلانه 

به من ربطی نداره ولی دید بیشتریا تو فرهنگ ما همینه 

و اکثر پسرا برای خوشگذرونی به این خانما نزدیک میشن بعد که حالشونو کردن میرن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740

چرا دوست میشی که انقدر ضربه بخوری. فقط برای ازدواج آشنا بشو و خواستگاری، از اولم همه چیو بگو اگه قبول کردند آشنایی را ادامه بده قبول نکردند دیگه از لحاظ احساسی ضربه نمیخوری. شاید اون آقا برای دوستی فقط میخواسته شنا را. یا شایدم واقعا مادرش پشیمون کرده و مادره نمیدونسته دوستیتون هدفش ازدداجه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

بهانه ای بیش نیست خودش نمیخاد 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
حالا مثلا داداش شما انقد بی تربیت و گل هوس هست قرار نیست بقیه اینجوری باشن...انقد با نر های خونوادتو ...

بالاش رو بخون نوشتم

تجربه من 

استارتر هم که دیدی

گفت طرف زده زیر حرفش 

بگم بگم 

بازم بگم 

من شرایطم مثل تو بود خواستگار مجرد هم داشتم نمیگم بده که با مجرد ازدواج کنی اما من ترجیحم این بود ...

عزیزم چقدر شما با وجدانید، اقوام ما با یه خانم ک توی عقد جدا شده بود ازدواج کرد، دختره خیلی با تجربه تر بود تا پسره و خانوادش، الان خیلی اذیتشون میکنه.

2706