2737
2739

مامان گلی ها من پسرم دو سالشه یکساله که بود عمل نزول بیصه رو براش لنجان دادیم و بیضه که تو شکم مونده بود رو آوردن پایین.الان از همون موقع اینجوریه که وقتی پوشکش باز میکنم هوا میخوره بهش درجا میره بالا و خیلی کوچولو میشه ولی وقتی حواسش نیست یا تو خواب که آروم داخل پوشکش نگاه میکنم هر دو بیضه پایین سرجاشه.این طبیعیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهش میکنم اگر میدونین بهم بگین من نگرانم‌هر بار هم میبرم دکتر اگر یهویی پوشکش رو باز کنن هستش بیضه ها و اگر حواس بچه باشه میره بالا.کلا یه بار هست یه بار نیست.این طبیعیه؟ دکتر خودش میگه اوکیه ولی یه بار دکتر دیگه گفت چند ماه دوباره بیارش 

سلام اره طبیعیه 

ببخشید عملش چجوریه سخت بود

بچه ی منم یه بیضش کامل نیس ..توی سونوش فتق نوشته بچه ی شما تو سوتوش چی نوشته بود

و یه سوال دیگه اینکه بیضه هاش هردو تو شکم بود

2738
سلام اره طبیعیه  ببخشید عملش چجوریه سخت بود بچه ی منم یه بیضش کامل نیس ..توی سونوش فتق نوشته ...

عملشه خییییلی راحته من هیچ خاطره ی بدی از روز عملش ندارم و حتی گریه ی زیادی هم نکرد.در کل خیلی ساده و راحت و راستش اصلا یادم نیست داخل سونو ۰ی نوشته بود.ولی در مجموع این بود که بیضه ها هر دو داخل شکم مونده

عملشه خییییلی راحته من هیچ خاطره ی بدی از روز عملش ندارم و حتی گریه ی زیادی هم نکرد.در کل خیلی ساده ...

قبل عمل و بعدعمل گفتن ب بعد چیزی بدیم یان 

عملشون چجوری بود

ب من گفتن دوتانخ میبندیم میاریم پایین

2706