2733
2739
عنوان

یعنی میشه یه روز همچین مردی به عنوان شوهر گیرم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 124 پست
ترسو و توسری خور بود ، شوهرش هم ظاهراً دانا و ثروتمند و شیک پوش و موفق

خب قبل از اینکه با همچین مردی ازدواج کنه چه طدری بوده ؟ خانمه اهل ناز و نوز بوده 

اهل اینکه خیلییی به خودش برسه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی اون چیزی که تو توشهرزاد دیدی فیلم بود  چند مورد تو دنیای واقعیددیدم جذب زنای ضعیف  می ...

من که ندیدم کسی از زن ضعیف خوشش بیاد شما فایل زنانگی سوده رو گوش بده همهههههه ی مردا زنی رو دوس دارن که به جاش ناز کنه به خودش برسه خودش دز اولویت خودش باشه ولی به جاش قوی هم باشه فهمیده باشه حرف چرا و پرت نزنه شما اگه مرد قوی میخوای خودتم باید قوی باشی مگه دنبال آدم مربض باشی اون بحثش جداس پس شما سلیقت همون آدم مریضی که بقیه گفتن هس وکرنه مرد نرمال و کارزیماتیک زن مستقل می‌خواد نه وابسته و اویزون به خود رسیدن و ناز داشتن منافاتی با فهمیده و قوی بودن نداره

2742
2740

منم از مردای قدرتمند و مغرور خوشم میاد از مردای ضعیف النفس و منفعل بدم میاد همسرمم مثل خودمه دوتا آدم مغرور ولی نسبت به هم غرور نداریم و باهم ارتباطمون خوبه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706