2737
2739

هم دانشگاهیم یه داداش داره خیلی شوخه بعد از قضا تعریف کرد گفت یبار صبح زود چادر سرش کرده بود سوار موتور شده بود تک چرخ میزد عکسشو دیده بودم خیلی بیبی فیس بود۳۲سالشه یبار از دور منو دیده بود لبخند شروری زد یه روز به دوستم گفتم من عاشق لازانیام اینم گفت داداشم درست می‌کنه خیلی خوشمزست از قضا دیروز دانشگاه کار داشتم این دوستمم کلاس داشت گفت صبر کن منم بیام نرو اومد لازانیا آورده بود گفت داداشم درست کرده تا یه گاز ازش خوردیم دهنم سوخت اینقد که تندش کرده بود میخاستم جیغ بزنم دوستم با قاشق ماست میزاشت دهنم از شانس بد کافه دانشگاه تعطیل بود نتونستم نوشابه بگیرم الان زبونم گرمی زده😂چی بخورم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

چند بار تاپیک میزنی 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

عاشقش نشی صلوات

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ناموصااااا تمومش کن این‌ماجرا رو😐الان فقط میتونستی بگی برا گرمی زبونم چی بخورم خلاص نشستی دویاره تع ...

اخه از دیشب تاحالا دوستم داره بهم می‌خنده😂بعد یبار تاپیک زدم کسی نیومد مجبور شدم باز تعریف کنم

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
از قضا فک کردی دیوانه وار عاشقته😐  هندونه بخور

نه بابا اصلا تو فاز عشق و عاشقی نیست از بس که طنزه

چرا قصیه برای من لوس و خنک بود😒😒 این چیزام تاپیک داره اخه خب خنکی بخور

نه فقط خار مادر شوهر😂

2706