2733
2734

چرا نمتونم ازدواج کنم  ،     اجتماع و ..تحصیلات و خانواده  ، دعانویس  و..ـ   اصلا ربطی نداره نمیشع که نمیشه 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
هرکدومش یه درصدی دخیله 

فک نکنم فایدع داشته باشه برای من نداشته ر 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فقط تقدیر

خیییلی سختتته  تقدیرت دیرباشه  یکی تو ۴۵،سالگی ،   یکی ۴۰ ،یکی۵۰. حتی۶۰سالگی دیدم طدف مجرد  ، یکی تااخر عمر هشتاد سالگی ..

ازدواج قسمت هس ربطی به جایگاه اجتماعی نداره

اووف

خیییلی سختتته  تقدیرت دیرباشه  یکی تو ۴۵،سالگی ،   یکی ۴۰ ،یکی۵۰. حتی۶۰سالگی دیدم طدف ...

ببین یکی هفده سالگی ازدواج میکنه تا سی سالگی نمیتونه بچه دارشه.یکی سی ازدواج میکنه یسال بعدبچه دارمیشه.یکی همه چیززندگیش عالیه وبه روال سی سالگی فوت میکنه.برا هرآدمی آون چیزی که پیش میاد اون خیره.مخصوصا چیزایی که خودمون توش دخیل نیستیم .

2740
ببین یکی هفده سالگی ازدواج میکنه تا سی سالگی نمیتونه بچه دارشه.یکی سی ازدواج میکنه یسال بعدبچه دارمی ...

چ بگم ، خییلی ظلمه ازدواجمون دیر بشه