2733
2739
عنوان

الان برای خرید طلا مناسبه؟

254 بازدید | 20 پست

یا تا تیر  صبر کنم ؟!

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

صبر کن عزیزم بزار بیاد پایین تر الان که فعلا روند کاهشیه

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پولتو سه قسمت کن یه قسمت بخر منتظر باش اگر پایینتر اومد یه قسمت دیگه بخر

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2742
تا تیر چرا؟

میگن اون موقع افت میکنه قیمت طلا

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
صبر کن عزیزم بزار بیاد پایین تر الان که فعلا روند کاهشیه

عزیزم تا کی حدودا کاهشی هست؟

فعلا توی نوسان ریز  پایین اومدنه . همین الان بهترین وقته.

تا سه ماه دیگه هزارتا اتفاق میوفته و هیچ وقت زیر سه تومن نمیشه طلا.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2738
پولتو سه قسمت کن یه قسمت بخر منتظر باش اگر پایینتر اومد یه قسمت دیگه بخر

👌👌🙏

تحلیل طلا رو چند پست قبل گذاشتم برسی کنید

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده ای،کینه ای
عزیزم بگیر مگه می خوای کیلویی بگیری که بگی ضرر مسی کنم  اگه رفت رو ۴و خورده ای اون موقع دیگه ن ...

اره خودمم نظرم همینه اما میگن تا تیر کاهش داره

عزیزم تا کی حدودا کاهشی هست؟

نمیدونم عزیزم اما فعلا که کاهشیه باید دید هر روز قیمتارو چک کن دستت بیاد روند بازار چطوره

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
من که خوشم اومد از یک چیزی و خریدم اگر دلی میخری بخر اگر جنبه سرمایه گذاری داره و پولت برات مهمه صبر ...

جنبه سرمایه گذاری داره

2706