2752
2739
عنوان

الان برای خرید طلا مناسبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 20 پست

منم موندم بخرم یا ن.بنظرم ی کم دیگه صبر کن چون فعلا کاهشیه تا نوسانش کمتر شد بخر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عزیزم اما فعلا که کاهشیه باید دید هر روز قیمتارو چک کن دستت بیاد روند بازار چطوره

درسته مرسی عزیزم ❤️

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
اره خودمم نظرم همینه اما میگن تا تیر کاهش داره

اصلا مشخص نیست با خبر سیاسی ممکنه باز بره بالا

شما همون پله ای بخر منتظر نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
منم موندم بخرم یا ن.بنظرم ی کم دیگه صبر کن چون فعلا کاهشیه تا نوسانش کمتر شد بخر

هیچی تو این کشور معلوم نیست 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
تحلیل طلا رو چند پست قبل گذاشتم برسی کنید

ممنون