2737
2739
عنوان

زنداداشم... 😐

420 بازدید | 17 پست

چند روزه کمر درد شدید دارم

حتی کارامم به زور انجام میدم

حالا دیشب زنداداشم که اتفاقا رابطمون خوب و صمیمیه

بهم گف بریم بیرون

من واقعا اذیت بودم گفتم یه روز دیگه

حالا از دیشب دیگه نه جواب پیامامو میده نه زنگام🫤😐💔

همش فکرم درگیره

واقعا من مقصرم؟! 😶

همه هیچ اند و او هــمــه...🌙🤍

با عرض پوزش 

زن داداشت ک.صش خله

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بار پیام دادی وزنگ زدی جواب نداد نباید تکرار میکردی خودت رو سبک نکن

چرا عاشق خدا نباشم؟✨ وقتی به من گفت تو ریحانه خلقت من هستی👑نی نیار جان چرا تعلیق میکنی کاربر قدیمی هستم🥺
والا این اینجوری نبود جنی شده فک کنم😑

😂😂

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                  تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم 
2740
2706