2737
2739

سعی میکنم اصلا درگیر نشم بعد دعوا هم مثل قبل دعوا سنگین و مودب 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دیشب باهاش دعوام شد یه بحثی پیش اومد منم از فرصت استفاده کردم و محترمانه از دختراش و خواهرانش که همشون تو یه روز خراب میشن روسرم گله کردم گفتم بچه هاشون که میرن دستشویی خیلی کثیف کاری میکنن 

این کدورت رو به مرور رفع و رجوع کن و من بعد سعی رو بر این داشته باش کنتاکتی باهاش نداشته باشی وقتی راه جدایی ازش ندارید صلح رو امتحان کنید 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

یمدت خونه مادرشوهرم بودیم خونه نداشتیم تو دوران عقید یسره اذیتم میکرد من هیچی نمیگفتم اخرسر صدام دراومد ب پدرشوهرم گفتم اون تکلیفشو مشخص کرد باز دوباره شروع شد این سری خود شوهرم موضوع روفهمید و دستو پاشوجم کرد 

2738

وضعیت جاری من تا چند سال پیش همین بود

وقتی کسی بهش میگفت بالا چشمت ابرو 

چنان جیغ میزد و داد و هوار و چشماشو میبست دهنشو وا میکرد هرچی به ذهنش میومد بار طرف میکرد

نیم ساعت بعد جوری رفتار میکرد که انگار هیچ اتفاقی. نیفتاده 😐با همه بگو بخند و خوش و بش 

همه ازش میترسیدن و سعی داشتن جوری رفتار کنن که مبادا عصبی شه 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

چون گوشتش سنگینه مجبورم بلند بگم که بشنوه و گفتم یکی رفته تو حموم عادت بوده فکرکنم همونجا دستشویی کرده کاشیا خونی بود گفتم تو بهشون غیر مستقیم بگو که حواسشونو جمع کنن من حالم بهم میخوره نمیتونم هردفعه دستشویی و کثافت کاری اونا رو بشورم

یک رسوایی راه انداخت که اون سرش ناپیدا به همه کس و کارم فحش داد دلیلش اینکه تو دروغ میگی تو میخوای دخترامو ازم منع کنی 

من اینارو جلو شوهرم گفتم اسم از کسی نیوردم بابت قضیه حموم با اینکه میدونستم اون شب فقط خواهرشوهر کوچیکم عادت بوده میگه چرا جلو شوهرت گفتی به خدا من اسم نیوردم که آبروش نره

میگفتی به دخترت یاد می دادی چه مدلی دست شویی بره که ابروش نره جلو داداشش 

بگو حیا نمی کنه کاشی های خونی رو داداشش ببینه 

شما اصلا کم نیار وقتی دست شویی کثیف شده خیلی بلند داد بزن هرکس گند زده خودش بره تمیز کنه 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨