2737
2734
عنوان

آیفون ۱۳ بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خداوکیل راست میگی ؟ من رفتم ۱۳ گرفتم برا شوهرم سوپرایزش کنم خیر سرم🤐 برم بدم اونو بگیرم؟

اره بابا 

خدایی گوشی خوبیه 

آیفون فقط اسم و آوازه داره 

آپ ایرانی که روش نصب نمیشع 

میگن مشکل آنتن دهی ام که داره 

اگه برا پُزش میخای بذار آیفون بمونه ولی اگه واسه کاراییش میخای اس بهتره

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
عزیزم میدونی فرق بین معمولی و پرومکس چیه

معمولی رو معرفی میکنن بازار و۳ ماه بررسی میکنن بعد عیب هاشو برطرف میکنن و ارائه میدن به بازار ومیشه پرومکس سایزش هم بزرگتر از معمولی هست...

2740
خوبه راضی هستی؟ قبلا ایفون داشتی یا سام؟

سامسونگ داشتم ی سامسونگ‌ خیلی قدیمی

راضی ک چند تا چیز رو‌مخمه

مثل اینا 

برا موزیک گوش کردن باید برنامه جدا دانلود کنی .خود گوشی پشت هم پخش نمیکنه باید یکی یکی بزنی تا پخش بشه

یکی ک قبلا باهاش تماس داشتی و سیو‌نکردی رو نمیشه مثلا ی قسمت شمارشو بزنی خودش بقیشو بیاره

من دو سیم‌کارت گرفتم نمیدونم‌چرا گاهی نتم میپره بعد مثلا ی دقیقه خوب میشه

من خیلی فیلم باز بودم ولی با این گوشی هر چی دانلود میکنم با اینکه برنامه جدا برای فیلم دیدن ریختم بازم فرمتش رو انگار نمیخونه. همش رو‌مخه این موضوع

برنامه های مث گوگل مپ اینا چون ایفون تو ایران تحریمه نمیشه درست استفاده کرد 

ینی مکانت باید خاموش باشه از اون طرف نشون نمیده کجای مسیر هستی

اینا فعلا یادم بود

شایدم میشه درست کرد این موضوع هارو من بلد نیستم

در کل سامسونگ بهتره ب نظرم 

ولی خب ایفونم شیک و باکلاسه

اره بابا  خدایی گوشی خوبیه  آیفون فقط اسم و آوازه داره  آپ ایرانی که روش نصب نمیشع ...

واقعا نمیدونستم...

چون ولنتاین رفت یه گوشی با کارت من خرید برا خودش😫 ۳۸ تومن پول داد گفت خوشم نمیاد بزرگه مثل آجره سنگینه فلانه...

گفتم خب اینو بگیرم براش اونو خودم بردارم.

ولی حیف شد پس...پولمو ریختم دور

انتخابم هميشه ايفونه

سالهاست دارم

يك سامسونگ هم براي كاراي اپ ايراني ك روي ايفون نداره دارم ك ميتونن بگم افتضاحه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706