2737
2734
عنوان

شوهرم

176 بازدید | 10 پست

واقعا با سهل انگاریاش رو مخمه

الان دیدم ک وقت ثبت نام مدارسه بهش زنگ زدم ک میگن باید برا ابتدایی الان ثبت نام کرد میگه از الان چ مدرسه ای میگم الان ثبت نام میکنن از شهریور کلاسا شروع میشه

میگه چی میگی روانی شدی الان ثبت نام کنیم تا شهریور واسه همه چیز عجله داری

چرا نمیفهمن ؟

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

خدایی از الانه ثبت نام؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
عزیزم فک کنم از پانزدهم ثبت نام میکنه برا پایه دوم اگر همون مدرسه قبلش باشه راحتتره پایه اول کمی سخت ...

پارسال بنا ب دلایلی نشد ثبت نامش کنم الان کلاس خصوصی میره باز اولو میخونه ک دومو ثبت نام کنه امسال بره مدرسه

الانم اینطوری

پارسال بنا ب دلایلی نشد ثبت نامش کنم الان کلاس خصوصی میره باز اولو میخونه ک دومو ثبت نام کنه امسال ب ...

خودتون دنبال کنید اول فک کنم تو مای مدیو باید اطلاعاتتونو بنویسید بعد به مدرسه مراجعه کنید

خودتون دنبال کنید اول فک کنم تو مای مدیو باید اطلاعاتتونو بنویسید بعد به مدرسه مراجعه کنید

نمیزاره ک.

شب باید حرف بزنم باهاش