2733
2739

بچهه یه پرستار تو کلینک بود 

گوش های مامانمو شستشو میداد 

منم اونجا بودم بعد باهم حرف زده کم کم باهم حرف زدیم 

من ماسک داشتم وقتی ماسیمو آوردم پایین یه ۱۵ ثانیه بهم نگاه کرد من به مامانم نگاه میکردم 

من چند شب پیش هم رفته بودیم همون کلینک اونجا دیدمش خوشم اومد ازش دیگه آخرش دارو اینا نوشت شمارشو نوشت😭😭😭😭 گفت اگه نبود بهم زنگ بزن 

من با تعجب گفتم شمارهشمااااا🥲🥲🥲😭😭 کاش لااله میشدم نمیگفتم  بهش پس دادم شمارشو افففففف لعنت به شانس من خیلی ازش خوششششم آومد 🥲🥲🥲 منم  کاش بیشتر باهم حرف میزدیم حلقه دستش نبود انگار مجرد بود ۳۰ ساله اینا بود 😭😭😭من 18سالمه  برای من اولین باره این اتفاق افتاد 😭

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بابا من پرستارم پرستارا کلا راحتن ب منظور نگیر 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بابا من پرستارم پرستارا کلا راحتن ب منظور نگیر 

وااااا تو به پسر غربیه شماره میدی

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

مردی انقدر تاپیک زدی 😂😂😂😂😂😂😂 وقتی شماره داده ینی خوشش اومده 

ولی تو پس دادی خب دیگه😂

سلاااامممم من عاشق دایناسورام 😁🦖🦖🦖🦖 میدونستین تیرکس میتونه تو یه بار بلع ۲۰۰ کیلوگرم گوشت رو بخوره؟ یعنی من و همه خانوادم باهم 🥴🥴💀☠🤯🤯 لطفا با دایناسورا مهربون باشید😇😇❤
2740
وااااا تو به پسر غربیه شماره میدی

بهت شماره نداده ک گفته اگ نبود زنگ بزن

خب زنگ بزن ببین چی میگیه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نخند  نخند  نخند  نباید بخندی 🫠😂

اههههههه  دلم اسریش شد 😭😭😭😭

کاش دوباره شمارشو بده یا شماره منو بخواد  این دفعه دیگه غلط بکنم جیزی بگم🥲🥲🥲

دیگه عزیزم شمارشو پس دادی تموم شد رف انشالله پرستار بعدی 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2706