2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل عیدی شوهرم یه گاز بزرگ داریم‌گفت میدم به شاگردمعازش لازم داره نذری داره..((مغازمون نزدیکه با شاگردش هروز همو میبینیم))بعد بعد یه ماه یکی دوبار بهش گفتم بهش بگو اینا چیزی نگفت ..امروز شاگرد رو دیدم‌گفتم فلانی گازمنو لازم‌ندادی برام بیارش ..بنده خداگفت پیش من موند چندوقت پیش پسر دایی شوهرم خواستگاری داشتن بردن ...بعد اومدم به شوهرم‌گفتم به شاگرد گفتم 

2742

بعد گفتم شاگردت گفتم ..یه هو گفت چرا بهش گفتی من وسیله دادم یعنی چی تو رفتی پرسیدی پس بگیری اینا ..شعور نداری بیخود کردی رفتی .فتی .منم گفتم خب وقتی وسیله میدی به ‌سی پس بگیر ((گازمنم نو بود))مراسم پیرداییشون خیای وقتع تموم شده نیاوردن..شوهرم عادت نداره پس بگیره میشناسمش؟؟

2740

متاسفانه بابای منم عین عین شوهرته و بارها سر این مسایل دعوا کردن 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
بهدپسردایش زنگ بزن بگو بیاره

خب مشکل اینه شوهرم دعوام‌کردمیگه شعور نداری وسیله من دادم چراتو بری بگی پس بیار ..منم دارم حرص میخورم‌گازم نو بود دیگه گیرم نمیادش بهم نمیدن پروان

2706