2733
2739
اره فکنم‌منم باید همینکار کنم‌..اماخب زندگیم کلی چاله چوله داره این که اینجوری سواستفاده بشه ازم بدم ...

برا من جمع شد چند بار خرید

چکار کنم قرار نیست پول از من یا بابام بره این پزشو بده

ولخرجه این برا من مهم نبود فقط میگفتم وسایلو بخره 

عزیزم خیلی آروم و منطقی بگوگاز مال ما بوده مابصورت امانت بهش دادیم اگه یادش رفت بیاره خودمون باید بگ ...

خب همین دیگه میگه چرا توگفتی من وسیله دادم خودمم پس میگیرم زشته تودوره افتادی وسیله پس گرفتی ..بالای صد بارگفتم بهش پس بگیر اصلانگفت که پسر داییم برده ..تا امروز بهش گفتم که پسر دایت برده ..حداقل میگفت که من به شاگردش نگم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برده برا خواستگاریش ولی خب پس نمیارن ..شوهرمن بهش گفتم بهش برخورد

وای چقدر متنفرم از این بذل و بخشش های بیخود شوهر من اینجوری یه چی میده به کسی میگه ولش کن مال خودش مهم نیست من باید حرصش و بخورم 

من عذرخواهی کردم ازش گفتم نمیدونستم کارم بده به شاگردت گفتم ..الان پشیمونم چرا ازش عدرخواهی کردم اصلا چرا بهش گفتم به شاگردت گفتم .میگم اشتباه کردم عدرخواهی کردم؟؟

2731
وای چقدر متنفرم از این بذل و بخشش های بیخود شوهر من اینجوری یه چی میده به کسی میگه ولش کن مال خودش م ...

پکنیک نوگرفتم یه روز توخونم بود اومد برد گفت بدم برادرشوهرم ..الان کلی وقت گذشته ..تابستون قبل خواستیم بریم‌مسافرت رفتیم بازپکنیک گرفتیم ..برادرشوهرمم گفت پیش من نیست 

بگو کی دیگه چندبار لازمم شده ولی بهت نگفتم

گازخیلی بزرگیه میدونه لازمم نیست..حالا کاش بیاره بهم ..میگم عدرخواهی کردم نکنه پرو بشه ..حالا چندمدت صبرمیکنم نیاوردن له مادرشوهرم میگم 

2740
طلب کارشده ازم ..من دیگه پولم نمیتونم جمع کنم باز مثل اون گاز بخرم..الان یه ماه گذشته خب نیاوردن ..م ...

خوب کردی  ب مبارزه ادامه بده 

سیاست داشته باش برا چی اومدی گفتی فلانی رو دیدم و گفتم 

نگو و کارتو بکن

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
خوب کردی  ب مبارزه ادامه بده  سیاست داشته باش برا چی اومدی گفتی فلانی رو دیدم و گفتم  ...

اره همین که سیاست نداشتم بد شد .نباید بهش میگفتم که به فلانی گفتم..باید میگفتم بره تاشب به هرکس داده بگیرم ..این شد که دفه دیگه سیاست به خرج بدم هرچیزی بهش نگم جنبه نداشت