2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

و یار خوب تمام ماجراست

واقعیت اینِ که اگر با آدم درست و مناسب خودت ازدواج کنی اون وقته که به خودت میای ،میبینی که اصلا زندگی کردن بدون اون از یادت رفته ؛ بخوای هم نمیتونی

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2740

من یه زمانی عاشقش بودم الان خنثی هستم البته علتش رفتارای غلط خودش بود خواهر و مادرش خیلی زجرم دادن نه تنها حمایت نکرد که آرزوی قهر رو به دلم گذاشت خواهرش سر راهم رو گرفت و فحش بهم داد مادرش هم پشتش حمایتش کرد همه هم سر هیچ و پوچ و فقط به خاطر عقده. بعد اون وادارم میکرد پاشم هر هفته برم خونشون .

۲۰ ساله باهمیم.۱۳ ساله ازدواج کردیم. روز به روز علاقم بهش بیشتر میشه و بیشتر از قبل عاشقش میشم

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

ماکه هنوز سه ساله ولی الان خیلی وابسته همیم تااولا

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
من بعد ده سال الان روانیش شدم...ی جوری شدم دوس دارم مرتب بهم نزدیک بشه.نگاش میکنم مخصوصا وقتی میریم ...

ازدواجتون سنتی بود یا ازقبل آشنابودین؟اوایل هم همینقدر دوسش داشتین وعاشقش بودین یابه مرورزمان شکل گرفت وبیشترشد؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
من بعد ده سال الان روانیش شدم...ی جوری شدم دوس دارم مرتب بهم نزدیک بشه.نگاش میکنم مخصوصا وقتی میریم ...

منم همینجوریم😂🤣 نباشه میمیرم  همش بهم میگه نباشم میمیری بدبخت   🤣🤣🤣 بعد بغلم میکنه 

2706