2733
2739

واقعا از تنهایی رنج میبرم 

و نیاز یه همدم دارم ودلم رابطه جدی که به ازدواج بکشه میخواد

با یه پسر آشنا شدم خوش اخلاق با ادب فوق العاده با شخصیت نه هیز نه هول چشم پاک ... 

خوشتیپ خوش قیافه و وضع مالی عالی شرایط ازدواج هم داشت همونی بود ک میخواستم معلوم بود تو خانواده خوبی بزرگ شده

اما من چیکارکردم؟ بدون هیچ حرفی زدم بلاک کردم طرف رو 

همچین بی احترامی کردم

حالا چرا ؟ چون ترسیدم وابسته اش بشم یا عاشقش بشم 😭

چون ترسیدم به درد هم نخوریم اخه اینها هم شد ترس 

با این شرایط ازدواجی ک داشت عالی بود واس من اونم خوشش میمد از من و چی بگم دیگ گند زدم شمارش پاک کردم نبینمش هیچی دیگ ازش ندارم حتی اگ داشته باشم با این بلتکی ک بدون حرف کردم نمیشه برگشت . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قسمت باشه میاد نگران نباش

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2738
مطمعنی؟؟؟ایا پیشنهادی درباره ازدواج داد یا مطرح کرد؟؟؟

آره من قصد ام ازدواجه

من با خانوادش در ارتباط یودم از طزف مادرش بود پیشنهاد ک اشنا بشیم

من حتی خانواده اش هم بلاک کردم 😭 دیگ زشت تر این 

چون تو زندگیم تو رابطه ام ی شکست داشتم ترسیدم ب درد نخوریم باز شکست بخورم چون خیلی حس داشتم بهش پیدا میردم 

اگه بخوادت با یه شماره دیگه باز پیام میده اگه نداد یعنی ب درد ازدواج نمیخورد..مرد ازدواجی باید پیگیر ...

من مادرش هم بلاک کردم من بودم ک عمرا خط دیگ پیام میدادم 

2706