2737
2739
عنوان

کاش ازدواج میکردم خسته ام ازین وضع

266 بازدید | 19 پست

اگه تو خانواده بروزی زندگی میکنی و شاغلی و سرگرمی   خوبه ک مجردی ، با دوستانت لذت میبری.....

ولی نه برای ما که همه ازدواج کردن ، دوروبری ها ، همه سرکوفت ، خانواده و اشنا   جایی میرم دوربرم همه متاهل ، هیدمیپرسن چیکارمیکنی  ، ازدواج چی  ، سر کاری..

ن میزارن برم سرکار ..

اصن نیاز جنسی چی  اونو چیکارباید کرد..

اینجا یه سریا همه تا بیای بگی ازدواج  ، میگن برو لذت ببر از مجردی ،    خب لابد مجردی شما تو خونه پدرومادر اوکی بوده برای ما  نه  ،  دوستم مثل من بود الان ازدواج کرده  پسره داره سختیا و تنهاییاش جبران میکنه ولی دیگه نیگه ادم سابق نشدم  از،بس تنهابودم و از خدا میخاستم ازدواح کنم و نشد تا الان دیگه حسش نیست

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخوای فکر کنی گلم مردم همیشه دهنشون بازه ما الان ازدواج هم بکنیم میگن کو بچت

کو خونتون 

کو ماشینتون 

کو بچه دومت 

برن بمیرن بابا

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

من خودم متاهلم ولی خیلی حرفتو میفهمم

مجردی برای اونایی خوب ک واقعا دارن عشق و حال میکنن

اما برای شماهم نباید ازدواج ی راه فرار‌ از تنهایی باشه چون اونجوری با هرررکسی ازدواج میکنی ک فقط نجات پیدا کنی و از چاله میوفتی تو چاه

ازدواج اگ با ادم خوب باشه، عاااالیه از صدتا مجردی بهتره چون همه عشق و حالاتو با شوهرت میکنی

ولی ازدواج اشتباه از مجردی سخت خیلییی بدتره اینو مطمئن باش

ایشالا بهترین به زودی قسمتت بشه

2706