2733
2734

جز مالنا فیلمی از ایشون دیدین که قشنگ باشه؟

ممنون میشم بگید ⁦⁦♥️⁩

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

معشوقه جواد کاظمیان 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
معشوقه جواد کاظمیان 

واقعا کارگردان ایرانی بوده؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
فیلم under suspicion,تحت سوظن دانلود کردم ولی ندیدم هنوز

مرسی عزیزم

امیدورام خوب باشه

فیلمی که مونیکا بازی کنه،حتی اگر داستان خیلی خوبی هم نداشته باشه،بازی مونیکا ادمو مشتاق میکنه تا اخر ببینه   

2740
واقعا کارگردان ایرانی بوده؟

نه منظورم فیلم نبود جواد کاظمیان بازیکن فوتبال سابق تیم ملی عاشق ایشونه چندین بار هم گفتن حتی تو تلویزیون 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
ی سرچ بزنی گوگل همه رو بهت میگه

زدم گلم

دوست دارم نظر بقیه رو هم ببینم که بدونم ارزش دیدن دارن یا نه

دوران عشق رو دیدم خیلی مزخرف بود نبین

مرسی که گفتی   

نه منظورم فیلم نبود جواد کاظمیان بازیکن فوتبال سابق تیم ملی عاشق ایشونه چندین بار هم گفتن حتی تو تلو ...

بلههه دیدم اونو،همون که برنامه اقای فردوسی پور بود   سلیقش خوبه

بلههه دیدم اونو،همون که برنامه اقای فردوسی پور بود    سلیقش خوبه

دقیقاً 🤩✋