2737
2739
من فقط یه چیز برام مهمه  پاک کردن تاپیک و کامنت توسط خود کاربر سالای قبل تو ورژن قبلی سایت این ...

از بس یه عده دروغ گفتن و با احساس بقیه بازی کردن اتفاقا اینکه نمیشه راحت کامنت و تاپیک رو پاک کرد چیز بدی نیست.

هر توهینی میکردن هر دروغی میگفتن سریع هم تا اعتراض میشد پاک میکردن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مساعل ج.نس..ییبب😂😂😂😂😂یه قابلیت داشته باشه بشه دعوا کرد با بعضیا اینجا واقعا بای دعوا کرد فوش بدی جیگرتو حال بیاد

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2742
دسته بندی باید داشته باشه سایتت نوعروس موضوع به موضوع بود مثلا بخش اقتصادی شامل تایپیک های مرتبط با ...

میدونی بخوام حوزه گسترده کار کنم و با دسته های متفاوت اولش کلی هزینه داره برام الکی نیست که وقتم خیلی میخواد

2740

ولی خدایی این سایت زده شده برای مسائل زنانه و بارداری

الان اولا انقدر اقا هست نمیشه پرسید

دوما انقدر سایت پر مریضه که درجا یا سوالتو میترکونن یا دعوا میشه

میدونی اون بسیجی ایی که توی خیابون میزنیش و فحشش میدی کیه؟🙂 همون که تو کرونا امواتت رو غسل و کفن میکرد و تو نمیکردی🙂 همونکه سیل میشد میومد گل و لای رو از خونه مردم میشست و تو نمیشستی🙂همونکه داوطلب میشد میرفت مدافع حرم میشد تا داعش نیاد خونه زندگیتو به خاک و خون بکشه و تورو به اسیری ببره و تو نمیرفتی🙂من یک بسیجی ام✌🙂💜تصویری که از من برای تو ساختن فقط یه سرابه🙂من یه دختر پر انرژی و شوخ طبع و شیطونم ولی با این تفاوت که قرار نیست هر مردی خوبیامو ببینه🙂🧡چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم😌🤍چادری بودن دلگرفته بودن نیست...اتفاقا تو خونه لباس صورتی و خوشگل میپوشیم و بلند بلند میگیم میخندیم و شیطونی میکنیم...یه مذهبیِ شاد!😌🤚🏻 یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد پس چرا یه دیندار بد باعث میشه از دین بدت بیاد؟ قبول دارم مذهبی نما زیاد شده ولی با این دلیل نمیشه ادم وجدانشو ساکت کنه و از راه خدا بزنه بیرون مگه نه؟🤗💕اسلام شیعه اون چیزی نیست که بهت نشون دادن...اسلام همش دنبال گریه و اشک نیست...اسلام یعنی شادی مطلق😍💖صلواتی برای تعجیل در ظهور مولا بفرستیم💝فقط حیدر امیرالمومنین است💖شیعه علی بن ابیطالبم🙂💚🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡سفر کربلا با پای پیاده من بهترین سفر عمرم بود🙂💖فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره:)💜
از بس یه عده دروغ گفتن و با احساس بقیه بازی کردن اتفاقا اینکه نمیشه راحت کامنت و تاپیک رو پاک کرد چی ...

حالا کامنت زیاد هم برام مهم‌نیست آره از اون لحاظ که ممکنه فحش و اینا رو پاک کنن بد میشه ولی تاپیک که میزنیم بعدش سخته پاک کردن منکه حال ندارم برای همین دیگه تاپیک نمیزنم

2706