2733
2734

ی سایت برااقایون درست کن اونا دست از سرمون بردارن نبیینمیشون

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
چشممم😂😂😂با چه ابزاری دوست داری ؟تفنگ یا چاقو بگو امکانشو فراهم کنم😂

ی طناب دار و یه صندلی خودم از زیر پاشون میکشم اسمم بزار نینی یار اعدام

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول 👏🏻👏🏻❤️ میشه درباره برنامه نویسی توضیح بدی؟؟ مدت تحصیل و محل کار و اینکه چجوری شغلی اگه ی ...

ربطی به خانوم و اقا نداره برنامه نویسی عزیزم اره چرا نیست کار براش خودم یاد گرفتم با کلاس و اینا.

2731
نه من راننده آمبولانس ام 

شما دقیقا وسط سایت زنان و بارداری چیکار میکنین؟

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2740
بین به نظر من ی سری قوانین سایت درسته . اگر راحت هر کسی هر کامنتی بخواد بزاره یا هر عکسی منتشر کنه ه ...

وقتی تو یه تاپیک هستیم بتونیم پرش کنیم و فقط کامنت های یه شخص خاص بخونیم ، مثلا یه تاپیک می خواهیم فقط حرف های استارتر بخونیم مجبوریم مدام صفحه بزنیم

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ربطی به خانوم و اقا نداره برنامه نویسی عزیزم اره چرا نیست کار براش خودم یاد گرفتم با کلاس و اینا.

شما الان برای شرکتی چیزی کار می‌کنی یا خودت و یا برای بخش خصوصی؟؟

و اینکه درامدت چقدره؟؟

راضی؟؟

چقدر طول کشید آموزش ببینی؟؟

دبستان؟

بله

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

دوستانی که میگن آقایون نباشن هر کاری کنی آقایون بخوان بیان یجوری میان ولی بهتره بنظر من یجوری طراحی بشه که عین دستشویی عمومی قسمت مردانه با زنانه جدا بشه🤭🤭🤭😂😂😂و آقایون بتونن فقط با مردها و موضوعی که به آقایون ربط داره تبادل نظر کنن

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2706