2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا مثلاً چت تبدیل به ویس کنه برای افراد نابینا 😁  ای بابا 😂😂😂

یکی الان گفت با کارت ملی یعنی اپلود کنن اول عکس کارت ملی رو بعد به عنوان مدیر سایت تایید کنم تا مطالب سایت نمایش داده بشه این تا حدودی از ورود اقایون جلوگیری می کنه اما به نظر من ورود اونا هم مشکلی نداره

2728

اینکه حذف تاپیک با خودمون باشه

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

افراد بالای بیست و پنج عضو بشن ،قابلیت دیسلایک ،محتوی اجتماعی و فردی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
اینجا مزیتش تبادل نظره نه مطالبش

اره ولی در کنارش باید به خاطر ی سری مسائل سئو تولید محتوا هم صورت بگیره امار بازدید سایت بالا بره بتونم به عنوان تبلیغات مشاورای متفاوتو عضو سایت کنم

یکی الان گفت با کارت ملی یعنی اپلود کنن اول عکس کارت ملی رو بعد به عنوان مدیر سایت تایید کنم تا مطال ...

اینم خوبه فقط دیگه سایت خیلی امنیتی میشه 😂

من بدم میاد اصلا یه چیزایی فقط بین خانوماست . یا این درخواست دادن هاشون واقعا زشته .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

هرمردی عضو شد بعدش زندان داشته باشه یا تو پوستش سیب زمینی فرو کنن

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2706