2737
2734

اول از هر چیز خواهش میکنم نیاین بگین تو رابطه داداشت دخالت نکن خودتونو بذارید جای من یه دونه داداش بیشتر ندارم مامانم جونش به جون داداشم بستس. فقط نگرانشیم چون سنش کمه. ۲۱ سالشه... داداشم واسه کارش نیاز به پارتی داشت..یه دختری که ۸ سال بزرگتر بود کارشو براش جور کرد. و الان همکار شدن. حالا داداشم کافیه اسم این دخترو بشنوه، سر تا پا گوش میشه، همدیگه رو میبینن، این تولد میگیره براش، اون تولد میگیره برا این، دوستای مشترک هم دارن . داداشم واسه تشکر عکس دختره رو کشید. گل میبره واسش واسه بعضی مناسبا. با هم در ارتباطن با بقیه میرن پیتزا و.... عکس هم با هم دارن تو پیجشون هم گذاشتن

بنظرتون احساسش احترام و قدردانی هست بهش؟؟ آخه دختره بزرگتره میگم شاید حس دوستی فقط دارن

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

خواهرم رلن با هم

احسای قدر دانی و تشکر کجا بود؟!

عجیب ترین افراد نی نی سایت میدونین کیا هستن‌؟ اونایی که میگن کاربری دست دو نفره😑 آخه مگه یه خط چقدر قیمت داره؟ حالا یه اکانت نی نی سایت چی هست که دو نفری استفاده میکنید؟😶
2706