2737
2734
عنوان

خیلی احساس تنهایی میکنممممن:))

208 بازدید | 16 پست

ولی الانمو دوس دارم

آدمای منفی پاک کردم 

هرچی دوست و رفیق ناباب بود ریختم دور

فقط تمرکز کردم رو خودم و خودم

ولی سخته

هیچ دوست و رفیقی

هیچکسو ندارم

انقدر دلم میخواد با ینفر آشنا شم یه آدم درست ولی میترسم بازم ناباب در بیاد

تنهایی رو دوس دارما ولی گاهی مثل الان دلم میخواست ینفر می‌بود که باهاش راجع به هدف هام صحبت می‌کردم

ینفر که سراپا گوش حرفام بود

الان که این حرفا رو زدم احساس بهتری دارم

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

تنهایی بهتره و حرفاتو بریز ت خودت،

کاربر اقام اهای ملت ،درخاست دوستی ممنوع حتی شما دوست  عزیز اره با خودتم😐🙍‍♂️🙋‍♂️خدایا شکرت بابت همه چی ک بزرگترین نعمت رو بهم دادی همینک تنم سالمه خدایا شکرت...تا فهمید خریدار واقعی ام گرون شدکسی که واسه بقیه مفت نمی ارزید 💔💔💔:)جدیدا جواب خوبی بدیهنه فورا ولی حتما :)اگ میخوای آرامش رو از خـودت بگیری دلبســته آدمـای بی لیاقت شـو!!!‏از هيچ كس هيچ چيزی بعيد نيست، حتی همونی كه الان از ذهنت گذشت :)‌برای هرکی هم سفره ی دلمونو باز کردیمهم خودش خورد هم واسه بعضیا برد :)
مثلا دوست دارم یکی مثل من هدفش باشه با هم دیگه بریم جلو به یکی اعتماد کنم حرفامو بگم ولی آدمی درست پ ...

دقیقاااا انقدر دلم یکی میخواد که هدفمون یکی باشه با هم تلاش کنیما

تنهایی بهتره و حرفاتو بریز ت خودت،

خیلی ساله ریختم تو خودم

هیچوقت به کسی اعتماد نکردم که حرفامو بهش بزنم

ولی دلم میخواد ینفر باشه که بهش اعتماد کامل داشته باشم

از جمله خوبیای این سایت این بود که فهمیدم من تنها نیستم که دور خیلی از آدما رو خط کشیدم از زندگیم

دوراهی سختیه. از طرفی بارها بهشون فرصت چندباره دادی، بازم وقتی میان پیشت، بدتر از قبل دلتو میشکنن و دلتو خون میکنن

وقتی هم که بازم میذاریشون کنار، تنهایی دیوونت میکنه😢😥

2706