2737
2734
عنوان

والیبال یا تکواندو؟

185 بازدید | 26 پست

۲۰ سالمه و هیچ تجربه ای توی والیبال و تکواندو ندارم. نمیدونمم علاقم دقیقا چیه ولی به نظرتون کدوم از این دوتا رشته آینده دار تر هست توی سن من و اینکه هزینش کدوم کمتره با این شرایط قیمت ها.؟ لطفا اگه کسی تجربشو داره بهم بگه🙏🏻

قطعا تکواندو

من 18 سالمه میخام برم

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبلا خودتون تجربه کلاس والیبال رو داشتید؟ آینده داره یا فقط جنبه تفریحی داره کلاسش؟

دختر دایم ۱۹سالگی شروع کرد تکواندو خیلی ضربه جسمی دید و سریع پیرشد چهره ش.اما خواهرش رفت والیبال خیلی خوش اندام و خوش چهره س و داخل تیمی بازی میکنه ک ی مبلغ جزئی بهش میدن و چون کار گروهیه کیفش بیشتره

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2740
اگه دنبال پیشرفتی برو تکواندو چون تو ایران ورزش های تیمی بانوان آینده نداره 

جدی میفرمایید پس این تیم های والیبال بانوان چطور در خارج از کشور مقام اوردن؟

و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
قبلا خودتون تجربه کلاس والیبال رو داشتید؟ آینده داره یا فقط جنبه تفریحی داره کلاسش؟

تو ایران ورزش های گروهی آینده نداره مخصوصا بانوان اگه میخوای پیشرفت کنی بری تیم ملی مدال بیاری حتی تو جهان مدال بیاری برو ورزش انفرادی...تکواندو اتفاقا خیلی خوبه مسابقات داره اگه جدی بگیریش میتونی خیلی پیشرفت کنی بستگی به تلاش خودت داره 

فاقد ادب
دختر دایم ۱۹سالگی شروع کرد تکواندو خیلی ضربه جسمی دید و سریع پیرشد چهره ش.اما خواهرش رفت والیبال خیل ...

یعنی خیلی سال طول میکشه تا والیبال نتیجه بده و باعث پیشرفت بشه؟دخترداییتون تقریبا چند سال والیبال کار کردن که به این درجه رسیدن؟

جدی میفرمایید پس این تیم های والیبال بانوان چطور در خارج از کشور مقام اوردن؟

فقط یبار برنز آسیا آوردن

ولی هرسال مدال جهانی داریم برای ورزش های رزمی 

بخوای مقایسه کنی ورزش انفرادی جای پیشرفتش بیشتره 

فاقد ادب
2706