2737
2739

خوبه خودم بهش کار معرفی کردم یه شرکت خصوصی معرفی کردم دو برابر بهش دستمزد میداد دیگه نمی‌دونید چه کار که نکرد 😱😱😱جوگیر شده بود ناجور هی خواهرمو تحقیر میکرد و می‌گفت برو خودت درخواست طلاق بده مهریه خبری نیست 

خدا رو شکررر رفت اینکار دید دو شیفته سخته نشست سرجاش بعدشم گفت زن باید به درد بخور باشه بچه میخوام وگرنه طلاقت میدم خواهر سادمم بچه آورد چون نمی‌خواست برگرده خونه پدری

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️

قرمساق اگه شوهر خواهر بود:

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیده خواهرت نمیخواد برگرده سواستفاده میکنه دو روز ولش کنه بره آدم میشه خیلی خودشو بالا گرفته

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2728

اینجاست که میگن:

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود...

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2740