2737
2739
عنوان

سونوگرافی

201 بازدید | 32 پست

خانما من 34 هفتمه

سونو ان تی انومالی رفتم دوباره انومالی 26 هفته رفتم الان بازم دکترم انومالی نوشته برام شمام رفتید؟ضروریه؟وگفته اخرین سونومه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

من یادم نمیاد دقیق

میشه برا منم دعا کنی عزیزم؟🥲

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
من یادم نمیاد دقیق میشه برا منم دعا کنی عزیزم؟🥲

انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه آنومالی چند بار انجام میدن؟به من گفت سونو آخر سونو تعیین وزن جنینه 

والا منبا امروز دقیق سه بار رفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه مشکلی داشت؟

تو سونوی اول برای قلبش گف کانون کالوژن ک تو سونو دوم رفع شد و اکو قلبم رفتم 

شما اخرین سونوتونو یادتونه کی رفتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا منبا امروز دقیق سه بار رفتم 

میشه بگی تو چه هفته هایی رفتی؟

من مال ۱۲ هفته رو نرفتم الان تو هفته ۱۵ هستم  تو هفته ۱۸ میخوام برم هم برای تعیین جنسیت هم برای غربالگری

کلا یبار رفتم سنو اونم تو ۷ هفته تشکیل قلب

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده
2738
میشه بگی تو چه هفته هایی رفتی؟ من مال ۱۲ هفته رو نرفتم الان تو هفته ۱۵ هستم  تو هفته ۱۸ میخوام ...

هشت هفته یه بار برا قلبش

13 هفته ان تی

18هفته انومالی

26هفته انومالی

28هفته سونو اورژانسی رفتم لکه بینی داشتم

34 هفته بازم انومالی نوشته برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو سونوی اول برای قلبش گف کانون کالوژن ک تو سونو دوم رفع شد و اکو قلبم رفتم  شما اخرین سونوتون ...

اها برای همین تکرار کرده که خدای نکرده مشکلی نباشه‌.من ۱۸ هفته آنومالی.دیگه آزمایش گلوکز نوشته که دو هفته دیگه باید انجام بدم

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
میشه بگی تو چه هفته هایی رفتی؟ من مال ۱۲ هفته رو نرفتم الان تو هفته ۱۵ هستم  تو هفته ۱۸ میخوام ...

چزا ان تی نرفتی خیلی مهمه؟

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

به من دکتر گفت یه سونو برای قلبه که رفتم.

سونو و آزمایش ان تی رو هم رفتم.

آزمایش غربالگری دوم رو رفتم.

سونو آنومالی نرفتم هنوز.

یه سونوی تعیین وزن جنین هم آخرش میرم.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
چزا ان تی نرفتی خیلی مهمه؟

دکترم گفت برای فهمیدن سندروم و..ایناست 

خب من تحت هیچچچچ شرایطی که بچمو نمینداختم بجز استرس برام چیزی نداشت و به خواست خودم نرفتم

ولی مال ۱۸ هفته رو میرم که برای استخوان بندی و ایناست 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده
به من دکتر گفت یه سونو برای قلبه که رفتم. سونو و آزمایش ان تی رو هم رفتم. آزمایش غربالگری دوم رو ر ...

چجوری ازمایش غربالگری دو دادی ولی سونو انومالی نرفتییبببی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706