2752
2734
حتی تو فامیلمون هیچوقت اینجوری نبوده که کسی با مرد زن دار ازدواج کنه ولی برای بدبختی من هر کاری میکن ...

چرا باورم نمیشه آخه حداقل صبر میکردن شاید خانومش با دارو بچه دار میشد عجب طائفه ای😶

و خدایی که در همین نزدیکیست......❤❤
چرا باورم نمیشه آخه حداقل صبر میکردن شاید خانومش با دارو بچه دار میشد عجب طائفه ای😶

بخدا راست میگم💔💔

هعی💔💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم‌شهری؟! دوس داشتی بگوو البته

تهران

بخدا الان هیچ جا این کارو با دخترشون نمیکنن که خانوادم  با من کردن🥲🥺

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731

تنها وتنها سلامتی عزیزانم وداغ ندیدن عزیزفک نمیکنم دردی بالاترازاین درد باشه خدابه همه عزیزان سلامتی بده آخرازهمه ب خونواده های ما

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!