2733
2734

اگه دختر مجرد در خواب ببینه با حضرت عیسی داره ازدواج میکنه چی می تونه باشه تعبیرش خواهش می کنیم نخندیدن اگه تعبیرخواب بلدین جواب بدین

🤣🤣حامله میشه

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بابا گفتم شوخی نکنین جدی

همچین تغبیری نشنیدم در کل خوبه 

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   

خواب‌ها همیشه واقعی و صادقی نیستند گاهی اوقات حاصل تخیلات ما هستند و گاهی اوقات برخاسته از ضمیر ناخودآگاه ما می‌باشد ولی در نهایت قطعاً خیر و خوبی در این خواب وجود داره چون ازدواج یک کار پسندیده و نیکویی هست شاد و سلامت باشی عزیز

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2740
حضرت مریم پسنیدتش

والله راستش رو بخوایی من از دیشب تصمیم گرفتم دوستی با پسر رو به عشقه امام زمان گذاشتم کنار ودوست های من فقط در حد چت بود بیرون رفتن نبود همه پسرهایی روکه تو اینیستاگرام فالو کرده بودم انداختمشون بیرون خوشم نیومد وامشب این خواب رو دیدم خواهش می کنم کسی مخالفه ریپلای نزنه ممنون میشم

به فا*ل نیک بپسر کار درستی کردی عزیزم ادامه بده این به نظرم نشونه اس

اره والله همشون هم آدم های خوبی نبودن دنباله دوستی بودن من به عشق امام زمان گذاشتم کنار الان به فکر پیشرفتم هستم ۲۹ سالمه

2706