2737
2739
عنوان

خانما بیایید واجبه😭

171 بازدید | 27 پست

بچم هنوز سه سالش تموم نشده متوجه شدم یکی از دندوناش سیاه شده

اخه مگه میشه؟چیکارش کنم؟خرابی دندونش نزنه ب بقیه دندوناش

زیر دست دندون پزشکم نمیشینه😔

ازوقتی فهمیدم ناراحتم

قطره آهن نخورده بهش؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر با شیشه پستونک میخوره ؟

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2742

شیرینی شکلات خییلی کم کن  مسواکم مرتب بزنه قبل خواب

دختر من همه دندوناش درگیر شد هزینه تمام دندوناش زیاد میشه منتظریم دو سه سال دیگه بیوفته بچم راحت شه

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
چرا دادم

خب نمی‌دونی قطره آهن بخوره به دندون بچه سیاه میشع؟🙈

2740
شیر با شیشه پستونک میخوره ؟

ن شیرخودمو بهش دادم از شیرم گرفتمش

تازه شیر سه ماه اضافه خورده

انگار مغز بهش دادم خورده دندونش شکسته بازم مطمین نیستم خودم تازه دیدم 

دهنشم بومیده

خب نمی‌دونی قطره آهن بخوره به دندون بچه سیاه میشع؟🙈

سیاه اونجوری ن گلم

اول اینکه قطره اهن خوب میدم ک دندونش سیاه نشه بعدشم دندونش خراب شده سیاهیش از خرابیه یکی از دندوناشه

سیاه اونجوری ن گلم اول اینکه قطره اهن خوب میدم ک دندونش سیاه نشه بعدشم دندونش خراب شده سیاهیش از خر ...

دندونپزشکی کودک ببرش عشقم 

مسواک هر روز با خمیر دندان کم کردن مصرف شیرینی شکلات آبمیوه میری مرکز بهداشت یا داروخانه وارنیش فل ...

وارنیش چیه؟شکلات و این‌چیزا زیاد نمیدم بهش خمیردندان مخصوص کودکان هست ک بچه میخوره مشکلی پیش نیاد؟

نهایتا گلم شما کاری که میکنی میبری متخصص دندان پزشکی اطفال. اونها کارشون همین بچه های زیر ۶ ساله. خو ...

خیلی ترسوعه تا میفهمه بردیمش دکتر کولی بازی درمیاره ک بیا و ببین

2706