2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مردی که آرایش میکنه دوست دارین

نژاد پرست نباشید

اونا اگه ارایش کنن زندگی خودشونه به ما ربطی ندارع((:  من با ایرانی ها بخاطر اینکه قیافشون نمدونم چرا خوشم نمیاد اینا قیافشون خیلی خوبه <: و بگم زندگی خودشونع

#نژاد_پرست_نباشیم

تهمت قضاوت 💔💔💔💔💔 هعیییی با چشمهایی که دیدیم هم نمیشه دقیق فهمید چطور با چشمی که ندیدین میگ ...

با چشمی که ندیدم ؟!

تهمت؟!

کلیپاش .کنسرتهاش .لایوهاش اینا مشهود هست

البته من اون بنده خدا مقصر نمیدونم .مصرف مواد اینجوریش کرده بود وطرفدارنش که بهش میگفتن تو سلطانی

اینکه میگفت برام دختر بیارین و فلان اینا تهمت نیست .

ببخشید اینجاجای گفتن نیست بزنم نفت در بیاد دوست دارم کفتر زیاد شما لابد به دید معنوی نگاه می‌کنید.تازه این خوبش بود.بیخیال

2740
مردی که آرایش میکنه دوست دارین

حالا ن ک پسرای ایرانی ارایش نمیکنن جدیدن همه ۲۵ به پایینا تینت میزنن حالا خوبه کره ایا با ارایش خوشگل میشن ایرانیا دو تن کرم هم بزنی بازم زشتن

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 

به لحاظ روان شناسی این یک نوع اختلال است 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
نژاد پرست نباشید اونا اگه ارایش کنن زندگی خودشونه به ما ربطی ندارع((:  من با ایرانی ها بخاطر ا ...

چه ربطی داشت به نژاد پرستی 

من فقط گفتم دوست دارین سوال بود نگفتم نباید انجام بدن مودب باش

حالا ن ک پسرای ایرانی ارایش نمیکنن جدیدن همه ۲۵ به پایینا تینت میزنن حالا خوبه کره ایا با ارایش خوشگ ...

نه اصن چهرشون خیلی بده.... حس بدی میگیرم):... خوشم نمیاد از چهرشون فقد کره ای یام یامم

2706