2733
2739

گرفته ضامن هم خودش نیس خواهرم و اون یکی داداشم هستن 

بعد همش میگم اگه زن بگیره زنه وسوسه ش کنه چی میشه 

دستمون ب جایی بند نیس 

://

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یعنی چکار کنه ؟

ما ب داداسم اعتماد داریم ولی خیلی ساده س مثلا زنه بهش بگه پرداخت نکن کی میتونه چی بگه خودشون بپردازن 

ب بهونه های مختلف

این همه سال بزرگترشون بودی حامیشون بودی و .... اینم سهم اونا 

جمیدونم

2738
اگ مجردی باید فکر اینم میکردی ک اگ ازدواج کنی و شوهرت خوشش نیاد برادر خانومش وام گنده ب نام خانومش گ ...

خب منم نمیدونستم رفتم بانک امضا بزنم یهو دیدم دوتا پرونده اورد

یکیش ب اسم خودم بود

یکیش صامن بودم ؛ ب عنوان ضامن رفتم بعدم داداشم تا الان خیلی ب ما کمک کرده ماشینی هم زیرپامه برا اونه نتونستم چیزی بگم دیگ نامردی میشد 

ولی بهش اعتماد داریم ب زن اینده ش نه 

خب منم نمیدونستم رفتم بانک امضا بزنم یهو دیدم دوتا پرونده اورد یکیش ب اسم خودم بود یکیش صامن بودم ...

نه اینکارو نمیکنه نترس عزیزم برادرته دشمنت ک نیست

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
خودش که نه میترسم یهو خام عشوه و غمزه زن ایندش بشه  مرد هست دیگه پول هم ک ادمو تبدیل میکنه ب ا ...

نه اگ آدم عاقلی باشه هیچ وقت اینقد خودشو مدیون نمیکنه هیچ  آدم با وجدانی عم اینکارو نمیکنه به زنش هم نکیذ وام به اسم کیه

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2706