2733
2734

توروخدا اگ‌اطلاع دارین بگید 

تاثیر داشت 

ضرر داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

تاحالا استفاده نکردم.

چندهفته شدی عزیزم؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
تاحالا استفاده نکردم. چندهفته شدی عزیزم؟

۳۸هفتم

خسته شدم واقعا فقط دلم میخواد تموم بشه ولی دهانه رحمم بسته هنوز

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من استفاده کردم ۶ سال پیش البته موضعی

به صورت شیاف در واژن

برای نرمی دهانه رحم

ولی به تنهایی معجزه نمیکنه

خیلی ها استفاده میکنن به توصیه پزشک

مصرف خوراکی هم داره البته اگه خون رقیق دارید بهتر استفاده نکنید

پله نوری کن

پیاده روی

و ‌....

2742
من استفاده کردم ۶ سال پیش البته موضعی به صورت شیاف در واژن برای نرمی دهانه رحم ولی به تنهایی معجز ...

ن مشکل خاصی ندارم

عطاری دارهه یا داروخونه

تاثیر داشت براتون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن مشکل خاصی ندارم عطاری دارهه یا داروخونه  تاثیر داشت براتون

من از داروخانه گرفتم

نمیدونم واقعا 

شاید اگه استفاده نمیکردم بیشتر بخیه میخوردم یا بیشتر طول میکشید

اینها همه نسبیه

سلام عزیزم من استفاده کردم نسبت به زایمان های قبلم خیلی خیلی راحت زایمان کردم دکتر تجویز کرد سه شب شیاف داخل واژن کردم کیسه پاره شد تا رسیدن بیمارستان فول بودم رفتم تو اتاق زایمان خیلی برای من خوب بود من وارد 39 شده بودم البته

2740
۳۸هفتم خسته شدم واقعا فقط دلم میخواد تموم بشه ولی دهانه رحمم بسته هنوز

خب هنوز وقت داری عزیزم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️