2733
2739
عنوان

🔺متاهلم دلم بچه میخاد 17سالمه

3775 بازدید | 172 پست

سلام قشنگا 

من دقیقا یک ساله ک ازدواج کردم

خیلی دلم بچه میخاد شوهرم ظهرتاعصر خونه نیس شغلش ازاده ولی اکثر مواقع خونه نیس منم دلتنگ میشم

خیلی دلم بچه میخاد اما بخاطر حرف بقیه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان خیلییییی برات زوده بزار حداقل ۲۰ سالت بشه

خب برو باشگاه کلاسی چیزی ثبت نام کن

بچه خیلی مسئولیت داره واسه حوصله سررفتن که نیست

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

هنوز خودت به سن قانونی نرسیدیا

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2740

یکی از کاربرا همین بود17سالش بود باردار شده بود  خب اگه میخوای بیار اشکالی نداره

البته ببین میتونی تربیتش کنی و اعصابشو داری

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

۱۶ سالگی ازدواج کردی !!!!

بعد بچه هم میخای!!؟؟

😑چی بگم والا

صلاح مملکت خویش خسروان دانند 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

الان چیکار کنیم؟

بگم زوده بمنچه آخه

بگم بچه دار شو بازم بمنچه

چون شوهرت خونه نیست حوصلت سر میره میخای بچه بیاری مگه اسباب بازیه؟

اگه امضامو خوندی فقط برام دعا کن همین:)
2706