2733
2739
عنوان

همسایه دعوتم کرد واسه حنابندون دخترش بنظرتون برم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 52 پست
اگر آدم اجتماعی هستی وزود با آدما گرم میگیری برو حتما

ن اصلا ادم اتفاقی نیستم و خیلی خجالتیم ولی دلم میخواد برم شوهرمم میگه برو  حالت بهتر میشه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ن اتفاقا بنظرم بری خیلی خوبه دوتا دوست پیدامیکنی خوش میگذره من خودم خییییییلی ادم اجتماعی هستم من میرم.

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ن اصلا ادم اتفاقی نیستم و خیلی خجالتیم ولی دلم میخواد برم شوهرمم میگه برو  حالت بهتر میشه

خب برو گلم 

منم همسن توام وکنکور تازه دادم وبااین وجود ک خانواده شلوغی داریم بازم حوصلم سرر میره 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
منم میام چند وقته حنا بدون و عروسی نداشتیم🥲

😂😂بیاباهم بریم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2738
ن اتفاقا بنظرم بری خیلی خوبه دوتا دوست پیدامیکنی خوش میگذره من خودم خییییییلی ادم اجتماعی هستم من می ...

چشم🥰

چه جالب  کدوم استان؟

ما ترکیم واسه همین  رسم حنابندون خیلی مهمه واسمون😁

آذربایجان شرقی

من بودم حتما میرفتم عاشق اینم آدمای جدید بشناسم

😂منم

چشم🥰

خوش بگذره گلم اگه نمیری کارتو بده من برم دلم لک زده واسه حنابندون و عروسی و جشن دقیقا ۷ساله هیییییچ جانرفتم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
خوش بگذره گلم اگه نمیری کارتو بده من برم دلم لک زده واسه حنابندون و عروسی و جشن دقیقا ۷ساله هیییییچ ...

😂😂😂

چرااا

ینی تو ۷سال هیچ عروسی تو فامیل نبوده؟

2706