2733
2739
عنوان

بچه ها بیاید عذاب وجدان گرفتم

387 بازدید | 27 پست

بچه ها ببینید نظرتون چیه من باید چکار کنم؟

من امروز رفتم هفت تیر چند تا مانتو تابستونی میخواستم. یه شاگرد مغاره که یه پسر افغان بود اونجا تو مغازه کمک میکرد و به مشتری ها مانتو سایز میداد و اگه نمیخواستن مرتب می‌کرد میذاشت سر جاش انصافا به من هم کلی کمک کرد مدل های مناسب و می‌آورد و... من آخرش چند تا انتخاب کردم این شاگرده بهم گفت عین این مدل ها رو ما توی تولیدی خودمون داریم میخوای از ما بگیری؟ ارزونتر میفته. گفتم یعنی همین جنس همین سایز؟ گفت آره تو تا بری طبقه بالا بقیه خرید هاتو بکنی من میرم ده دقیقه ای برات میارم...خلاصه من رفتم و برگشتم این مانتو ها رو گذاشت توی پاکت و بهم داد و گفت پولو بزن به کارتم 

واسه هر مانتو حدود دویست تومن کمتر افتاد برام

منم زدم براش و اومدم خونه اما الان متوجه شدم همون مانتو های مغازه بوده و اون در واقع مانتو ها رو دزدیده و به من فروخته

میترسم صاحب مغازه راضی نباشه

چکار کنم به نظرتون؟ تخفیف خوبی هم گرفتم🤣😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ولش کن بابا گناهش گردن خودش😂

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

بنظرم شما ک نمیدونستی ، گردن شما نیست

ولی اگ تونستی ب مغازه دار حتما بگو این قضیه رو

گناه داره، تو این شرایط اقتصادی داره ازش دزدی میشه، اون بیچاره اعتماد کرده ب این یارو

2740

من که نفهمیدم چیشد

پسره مانتو رو پس کجا اورد داد به شما تو همون مغازه یا تو پاساژ؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

مطمئنی دزدیده؟😐 اگه اینطوره که بنظرم پرس و جو کن از صاحب مغازه! چون بدبخت اعتماد کرده اونو شاگرد گذاشته اونجا که نمک بخوره نمک دون بشکونه؟ و نگران تخفیفت نباش! به فروشنده بگو من میتونسم نگم و سودش برا من بود، اما وجدانم راضی نشد گفتم ازتون بپرسم ؛ احتمالا خودش همون قیمت حساب کنه ازت نخواد بخاطر کارت

2706