2737
2734
عنوان

کنار خیابون عدسی میفروختن

604 بازدید | 47 پست

منم برای اولین بار از کنار خیابون گرفتم اخه عدسی دوست دارم ولی

باورتون نمیشه خیلیی خوشمزه بود😳 تاحالا عدسی به این خوشمزگی نخورده بودم نه تو رستوران های مختلف. نه تو خونمون 😐💔💔💔

نوش

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مگه برای عدسی خوردن هم کسی رستوران‌های مختلف! می‌ره؟! نهایت سفره خونه و املتی‌ها یک قابلمه عدسی هم ...

تو ماه رمضون اکثرا رستورانا میاووردن منم بیرون میرفتم میخوردم گفتم که واقعا دوستش دارم حتی از پیتزا بیشتر😁😁😁

2738

عدسی بخواهید خوشمزه باشه غیر بحث جنس عدس و درست پختنش و ایجاد لعاب با چیزهای مثل آرد و سیب‌زمینی، استفاده از عصاره‌ی طبیعی و غلیظ گوشت گوسفندی خیلی دگرگونش می‌کنه. موقع سروش هم از گلپر و پاپریکا و روغن زیتون و لیموی‌ تازه استفاده بشه.

گوشت رو بشور...بعدش بپزش...فقط نمک و۱کم زردچوبه بهش اضاف کن وپیاز...خوب ک پخت...آبش رو جداکن دور نریز...بعدش عدسی رو با این آبگوشت درست کن...سیب زمینی روبپز و له له کن بهش اضاف کن...وخوب هم بزن ک قاطیشه...

گوشت رو بشور...بعدش بپزش...فقط نمک و۱کم زردچوبه بهش اضاف کن وپیاز...خوب ک پخت...آبش رو جداکن دور نری ...

عه جدی ؟؟؟؟ من تاحالا با اب گوشت درست نکردم همین عادی درست کردم حتما امتحان میکنم مرسیی😘

مگه برای عدسی خوردن هم کسی رستوران‌های مختلف! می‌ره؟! نهایت سفره خونه و املتی‌ها یک قابلمه عدسی هم ...

🤣

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
2706