2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عطاری روغن اصل نداره خودم درستش کردم  نهایتا تا پنج ماه دیگه تا وسط کمرت میاد بستگی به بدنت ...

آبجیییی

مثلا منی ک موهام تا رو شونم هست

توی ۵ ماه چقدر بلند میشه موهام

تا کجام میشن؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
آبجی واقعا ممنونما ازتون خیلی گلی توروخدا شرمنده ها اینقدر سوال میپرسم دم مرغو ک گذاشتم  رو ...

خواهش عزیزم قربونت کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم بپرس 

نه نمیخاد هیچی بهش بزنی خودش آب میشه سریع فقط اولش بوی بدی میدی رزماری ک بندازی توش باهاش جوش بخوره بوش می‌ره بعد باید بزاری سرد بشه 

نه رزماری رو نمیخاد بجوشونی بنداز تو قابلمه تا با روغن دم مرغ خودش بجوشه تا عصارش بیاد بیرون

2740
روغن دم مرغ  خودم درس کردم با رزماری  چون هورمونیه رشد مو رو خیلی زیاد میکنه

ریزش هم قطع میکنه؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
آبجیییی مثلا منی ک موهام تا رو شونم هست توی ۵ ماه چقدر بلند میشه موهام تا کجام میشن؟!

مثلا تا وسط کمرت میشه 

نگا مثلا من خودم زدم تو پناه پنج سانت رشد کرد 

زن داییم استفاده کرد تو دو سه هفته ۳ سانت موهاش رشد کرد تازه اون ریزش موهاش خیلی زیاد بود 

تو حموم بشین موهاتو بشور 

با آب سرد موهاتو بشور 

اینا دو تا باعث رشد مو میشه 

خواهش عزیزم قربونت کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم بپرس  نه نمیخاد هیچی بهش بزنی خودش آب میشه سر ...

واقعا ممنونم ازت آبجی

تا عمر دارم دعات میکنم فربونت برم من

خدا دلتو شاد کنه بحق فاطمه ی زهرا ، از الان دلم روشنه ک نتیجه ی صدرصدی میگیرممم😍❤

آبجی چند دیقه بزارم باهم جوش بخورن؟!

و اینکه بعد از استفاده بقیه اشو بزارم یخچال؟!

سفت نمیشه روغنه؟!

باید دوباره گرمش کنم؟!

اسپری چی اسپری میتونم بکنم ب موهام؟!

ب همه جای موهام بزنم یا فقط تو ریشه هاش

ماساژ بدم؟!

یا خدا چقدر سوال شد🥺

آن‌ نهِ🧷🤍
2706