2733
2734
نمیشه هر روز بزنی حتما باید یه روز در میون باشه؟ میخوام موهام رشد کنه تا ۵ ماه دیگه عروسی داریم تا ...

الان موهات تا کجاته؟ 

نه اگه زیادتر حد بزنی برعکس جواب میده 

مثلا شما هر دو روز ی بار میری حموم هفت هشت ساعت قبلش بزن به ریشه موهات پلاستیک بکش رو سرت ک کامل جذب بشع بعد برو حموم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قرص فولیکوژن خوبه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
میشه توضیح بدی این محلول رو  ک چجوری درستش کردی آجی روغن دم مرغ چی هس از کجا باید بخرم چجوری ...

حتما عزیزم 

نگا بری مرغ فروشی بگی من دم مرغ میخام مثلا ی کیلو برام آماده کن بیام ببرم  ما خودمون از آشنا گرفتیم 

بعد ک گرفتی بزارش تو قابلمه کلا ۲۰ دقیقه اینا روغنش کامل در میاد همون‌طور ک داره روغنش در میاد  حواست باشه زیاد زرد نشه رزماری یکم بریز توش ک دیگه بوی مرغ نده رزماری برا رشد مو عالیه بوی روغنم میگیره 

این محلول اصن عالیه خودم دوستم و دختر خالش 

پسر داییم و زنش همه از این روغن استفاده کردن و نتیجه گرفتن حتما استفاده کن ازش 

تا شونه ام هست  از عطاری گرفتی شما روغن دم مرغ؟

نه عطاری روغن اصل نداره خودم درستش کردم 

نهایتا تا پنج ماه دیگه تا وسط کمرت میاد بستگی به بدنت داره ک رشد موهات چقدره

حتما عزیزم  نگا بری مرغ فروشی بگی من دم مرغ میخام مثلا ی کیلو برام آماده کن بیام ببرم  ما ...

آبجی واقعا ممنونما ازتون

خیلی گلی

توروخدا شرمنده ها اینقدر سوال میپرسم

دم مرغو ک گذاشتم 

روغن نمیزمیم بهش؟! بدون روغن نمیسوزه؟!

رزماری رو هم خشک خشک میندازم توش؟!

قبلش‌نمیجوشونم؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
2706