2737
2739

شامپو سدر خوبه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مکمل زینک پلاس قهوه ای 

روتین مو ک ساقه هام سالم بمونن و نشکنن 

جوشونده میخک هم حس میکنم موثر بوده برام 

و همینطور ژل تخم کتان و روغن تراپی قبل حمام 

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
چه مدت استفاده کنی نتیجه شو میبینی؟ چند سانت رشد میکنه؟

ی روز قبل حمام میزدم به موهام 

از همون بار اول استفاده متوجه رشد موهات میشی اصن عالیهههه  هر چقدر بزنی بیشتر رشد می‌کنه مثلا من دو ماه استفاده کردم هر بارمیخاستم برم حموم قبلشخ میزدم ی روز بمونه تو دوماه پنج سانت رشد کرد شایدم بیشتر 

ولی باید مثلا بعد دوماه به مو استراحت بدی نزنی یک ماه بعد شروع کنی 

ی روز قبل حمام میزدم به موهام  از همون بار اول استفاده متوجه رشد موهات میشی اصن عالیهههه   ...

نمیشه هر روز بزنی حتما باید یه روز در میون باشه؟

میخوام موهام رشد کنه تا ۵ ماه دیگه عروسی داریم تا کمرم میشه یعنی؟

ی روز قبل حمام میزدم به موهام  از همون بار اول استفاده متوجه رشد موهات میشی اصن عالیهههه   ...

میشه توضیح بدی این محلول رو 

ک چجوری درستش کردی آجی

روغن دم مرغ چی هس از کجا باید بخرم

چجوری با رزماری قاطیش میکنی؟! 

ممنون میشم کمک کنی🥺🙏

آن‌ نهِ🧷🤍
2706