2737
2739

دختر اولم ۳۵ هفته به دنیا اومد با وزن دو کیلو زردی بالا گرفت پدرمون در اومد تو بیمارستان...

الان بچه دومیم ۳۵ هفته هستم میخوام انشالله جلوگیری کنم اگه زردی خواست بگیره زودتر بفهمم آزمایش خاصی داره یا مراقبت دکتر خودم که لاله انگار اصلا توضیح نمیده نمیخوام دیگه پیشش برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه از گشنگی زردی میگیره چون نمیتونه درس حسابی سینه رو بگیره شیر بخوره.برا همین میتونین بهش چند قطره آب و نبات بدین.خیلی شیرین نباشی..چون نمیزاره قندخونش پایین بیاد و زردی نمیگیره..من سر دخترم اینکارو کردم اصلا زردی نگرفت

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز *اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز *قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان *سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

نمیدونم باید چیکار کنی زردیی نگیره ولی بچه هایی ک زودتر از موعد بدنیا میان زردی میگیرن دیرم خوب میشن بچه منم ۳۶ هفته ب دنیا اومد تا ۳۵ روز زردی داشت 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

گلم این هفته های اخر چربی وـشیرینی کمتر بخور

بچت بسلامتی خوشقدم باشه دنیا اومدی بزار سردی بکشه لباس زیاد تنش نکن

اگرم خدای نکرده گرفت هروز حمامش بده بزار سردش بشه 

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
2740

تا جایی ک خوندم و از دکترا شنیدم زردی توی بارداری رخ نمیده و راهی برای جلوگیری ازش وجود نداره. اصن زردی بعلت دفع نشدن بیلی روبین هس 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

زردی مربوطه به کبد بچه.

من ماه آخر عرق کاسنی و شاطره میخوردم.

پسر من ۴۱ هفته دنیا اومد و زردی داشت.

دو روز زیر دستگاه بود.

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
نمیدونم باید چیکار کنی زردیی نگیره ولی بچه هایی ک زودتر از موعد بدنیا میان زردی میگیرن دیرم خوب میشن ...

آخ دختر منم همینطور شد خونش رو دیالیز کردن تا دو هفته بیمارستان بودم بعدم تا دو ماه چکاپ گوش و مغز شد خدا رو شکر به خیر گذشت ولی واقعا سخت بود

2706