2737
2734
عنوان

به استادم حرف زشتی زدم ؟؟

161 بازدید | 10 پست

یه درسمون ۲ تا استاد دارت بعد استاد اولیه سر کلاس گف استاد دومیه چهارشنبه نیست نمیخاد بیاد کلاس یا همچین چیزی 

منم استاد دومیه رو تو راهرو دیدم بهش گفتم شما نمیاین کلاس ؟ گفتم استاد اولیه کفته ۴ شنیه کلاس نداریم فک کنم عصبی شد 

بعدم رفت به نماینده گفته ۴ ساعت کلاس بزار 😶😶😶 حس میکنم حرفم کلا سنجیده نبود 

بعدم رفتم تو  اتاق استاد انگل مون یکی از دوستام ا باهاش کار داشت بعد بحث شد که این دوستم ازدواج کرده استاد گف باید شیرینی بدی منم گفتم استاد وقتی شیرینی داد کارشو راه بندازین استاد فکر کرد میگم منم ازدواج کردم 🥲🥲 بعنی همه فکر کردن . بغد توضیح دادم  ولی میگم استاد با خودش نگه چرا اینجوری گفت

کلا دچار وسواس فکری شدم خیلی بخ هر حرف میزنم خیلی فکر میکنم 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
تو حف نزن دیگه دختر😂

وای 😂😂 خیلی زشت شد ؟اعصابم خورده این دوتا استاد رو من حساب دیگه ای ۶م میکردن 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه حرف بدی نزدی 

نمیدونم دچار وسواس فکری شدم

نه آخه چیز خاصی نگفتی  بی ادبی و بی احترامی نشده که

اهوم حس میکنم استاد بهش بر خورد ک میخام کلاس بپیچونم

2740
بر بخوره 

😂