2733
2739

چجوری بود؟؟؟

ایده ای واسه جشن عقد دارین ( چ برنامه ای اجاره کنین)

یا متاهلایی ک ازدواج کردن عقدتون چجوری بود😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من ۱۰ سال پیش توی تالار عقد کردیم 

عاقد اومد تالار 

شام هم زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو با گوشت و انواع مخلفات بود 

آتیش بازی هم داشتیم 

دی جی هم داشتیم 

فیلمبرداری هم داشتیم

عروس کشون هم داشتیم 

خیلیییییییییی خوش گذشت به همه 

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
یه عقد زوری با گریه و حال داغون 

امضات🖤😪😭😭😭

منم زوری بود و الان بدبختم با یه بچه...

مال تو تو خاک سرده مال من جلو روم

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
من ۱۰ سال پیش توی تالار عقد کردیم  عاقد اومد تالار  شام هم زرشک پلو با مرغ و باقالی پلو ...

چقد خوب😍😍😍😍

الان اگه عقد میکردی چ برنامه ای اجرا میکردین ک بهتون خوش بگذره

2740
امضات🖤😪😭😭😭 منم زوری بود و الان بدبختم با یه بچه... مال تو تو خاک سرده مال من جلو روم

پسرعموم که نمرده کاش میمرد عشقممممم مرده 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

جشن عقد خودم بود هم بدترین بود هم بهترین

ماه محرم بود عقدمون

شوهرم بهم گفت عقد محضری ما اماده رفتیم تو محضر دیدیم خیلی داغونه

نه سفره عقدی نه دکور تمیزی هیچی

قهر کردم اومدم خونه

شوهرم رفته سفره اجاره کرد شب عقد کردیم تو خونه

منم ارایشم مونده بود ولی موهام نامرتب شدن

قشنگیشم بخاطر سوپرایز شوهرم بود

برنامه چیده بود با ساز و گل ک سوپرایزم کنه

با اینکه خانوادش بخاطر ماه محرم مخالف بودن

ولی تمام اینا انگیزه شده برا عروسیم برنامه درست بریزم ک اینجوری نشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چقد خوب😍😍😍😍 الان اگه عقد میکردی چ برنامه ای اجرا میکردین ک بهتون خوش بگذره

همینا رو دوباره تکرار میکردم چون خیلی مراسممو دوست داشتم

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍
پسرعموم که نمرده کاش میمرد عشقممممم مرده 

منم همونو میگم

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
خاک سردههههه؟اصلاً اینطوری نیست من شیش ساله که هنوز ذره ای از خاطرم نرفته

عزیزمممم...اره هیچوقت نه کهنه میشه نه فراموش

2706