2733
2734

بگید کدومو انتخاب کنم 

من بره زندگیم اهدافی دارم مثل باشگاه و زبان و..که وقت گیره و کل روز درگیرشم 

از طرفیم امتحانات خرداد نزدیکه منم آدم درس خونی نیستم اصلا مجبورم یکیشو انتخاب کنم تمرکزمو بزارم رو خرداد یا اهدافم

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم

منم الان تو دوراهی موندم

کار باکلاس با حقوق کمتر؟ یا کار معمولی با حقوق بیشتر؟

ذهنم ب شدت درگیره🥲

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم الان تو دوراهی موندم کار باکلاس با حقوق کمتر؟ یا کار معمولی با حقوق بیشتر؟ ذهنم ب شدت درگیره🥲

دومی باکلاس ماکلاسو ول کن مهم دراومده

2728
دومی باکلاس ماکلاسو ول کن مهم دراومده

ارع خودمم دارم فکر میکنم دومی بهتره چون زودتر به هدفم میرسم

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

یکم اطلاعات بده ، دانش انوزی یا دانشجو .؟

اگر دانش امورزی امتحانات اگر دانشجویی هر دو رو یجوری هندل کن نه سیخ بسوزه نه کباب

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
2738
یکم اطلاعات بده ، دانش انوزی یا دانشجو .؟ اگر دانش امورزی امتحانات اگر دانشجویی هر دو رو یجوری هندل ...

دآنش اموزم

دآنش اموزم

صد در صد میگم امتحانات  اول رو اون ها تمرکز کن بعد تابستون به کاری دیگه ات هم برس 

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/