2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همکار ما اینجاکارمندن و مسئول امور بودن

دی ماه رفتن تورنتوکاندا کارش درست شده ولی نتونست بیاد برای اوایل خرداد بلیط داره برمیگرده

خیلی ها رفتن و موفق شدن ولی یه درصد بسنج به اینکه اگه برگردی چه چیزهاییو از دست میدی

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65

اره دارم.ولی مربوط به دوازده سال پیشه.پرستار بود در مرز 40سالگی.رفت استرالیا.

دوسال کار کرد.بعد یه امتحان داد که قبول شد.وموند.

بعد با یه همشهری خودش که اونجا بود ازدواج کرد ودو تا پسر داره.

از شرایطش راضیه،دو سال یا سالی یه بارم میاد ایران

2738
همکار ما اینجاکارمندن و مسئول امور بودن دی ماه رفتن تورنتوکاندا کارش درست شده ولی نتونست بیاد برای ...

خب شغل که همیشه کار هست براش ، ازدواج هم که نکرده ، کلا مسولیت زندگی خودش رو داره ، فقط دوری پدر مادر هست

من دوسال دیگه تقریبا میخوام مهاجرت میکنم به تورنتو همه کاراشو مامانم داره انجام میده خودم هیچ خبر ن ...

خواستی بگو چطور ؟؟ مامانتون تو کانادا هستن ؟؟ چن سالتون هست و کلا خواستی یه کم اطلاعات بده. 

خواستی بگو چطور ؟؟ مامانتون تو کانادا هستن ؟؟ چن سالتون هست و کلا خواستی یه کم اطلاعات بده. 

گفتم که اطلاعات ندارم زیاد

مامانم خیر ترکیه هستن کار میکنن من ۱۷سالمه اگه شد ازش میپرسم بهتون خبر میدم

نکن اعتماد اینا از غریبه‌ام غریبه ترن
2706