2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب شغل که همیشه کار هست براش ، ازدواج هم که نکرده ، کلا مسولیت زندگی خودش رو داره ، فقط دوری پدر ماد ...

ببین این بنده خداهم همینه دیگه میگه بابام مریضه نمیتونم تنهاشون بزارم

من خودم به شخصه سختمه دل کندن از خاک

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2731
گفتم که اطلاعات ندارم زیاد مامانم خیر ترکیه هستن کار میکنن من ۱۷سالمه اگه شد ازش میپرسم بهتون خبر م ...

ممنون عزیزم. اون یکی کشورها رو نمی‌دونم ولی یه کاربری همینجا می‌گفت که با پدرش از ترکیه به آلمان رفته و فکر کنم ۱۶ اینا سنش بود منظور از ترکیه رفتن به آلمان خودت هم میدونی  راحتتره حالا مونده نظر شما کجا باشه.