2737
2739
عنوان

شوهرم میخاد روانیم کنه

170 بازدید | 9 پست

نزدیک ی ساله پله های دادگاه و بالاپایین میکنم اصلا حتی دادگاهم نیومد حالا ک حکم طلاق اومده رفته باوکیل خونشو از توقیف درآورده میترسم بره اعتراض بزنه رو حکم طلاق فقط اگ ی ماه دیگ اعتراض نزنه من میرم محظر برا طلاق بنظرتون اعتراض میزنه؟ اگ بزنه بقرآن خودمو میکشم دیگ کشش ندارم

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علت طلاق چیه ؟راضیه ب طلاق؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2742
علت طلاق چیه ؟راضیه ب طلاق؟

صیغه کرده بود خونه جدا داشتن ۶ ماه زندگی کردن بعد من فهمیدم

من هروقت کسیو قضاوت کردم ب بدترین شکل خودم تواون موقعیت همونکارو کردم بشدت از قضاوت بترسید کارما همیشه بیداره 💎💙
اعتراض نزدی؟ 

نه چون قیمتی ک رو خونه گزاشتن ۸۰۰ میلیونه و فقط همین خونه بنامشه رای نمیارم 

2740
صیغه کرده بود خونه جدا داشتن ۶ ماه زندگی کردن بعد من فهمیدم

چ‌ تلخ و وحشتناک. باتو هم رابطه داشت یا اصلا بهت دس نمیزد؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
چ‌ تلخ و وحشتناک. باتو هم رابطه داشت یا اصلا بهت دس نمیزد؟

رابطه داشت