2737
2739
عنوان

دوست ندارم با زنداداشم صحبت کنم

335 بازدید | 33 پست

خیلی وقتا بهم آسیب زده خیلی چیزا گفته که ناراحت شدم ولی جواب ندادم چند وقت پیشم یکاری کرد یجورایی آبرومو پیش دوستام برد..میخام شماره آرایشگاهی که میره واسه موهاش بگیرم ولی الان یطوریه که اصلا نه دلم میخاد بهش زنگ بزنم نه پیام بدم ولی خب دوست دارمم برم بچه هارو ببینم...چیکار کنم بنظرتون؟کسایی که میخان از زنداداش طرفداری کنن اصلا کامنت نذارن❌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بی محلی کن ولی قطع ارتباط نه سرسنگین رفتارکن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
2740

برو بچه هارو ببین چه ایرادی داره. بعضیا هنرشون دل شکستنه. چه زنداداش چه خواهرشوهر.

زندادلش من خییییلی فقیر بودن طوری که لباس نداشت بپوشه حتی بله برون هم لباس براش خریدیم. لباساش با خواهرش شریک بود. از روزی که صیغه محرمیت خوندن اومد خونه بابام موند تا عروسیشون😑 تا ساعت چهار از اتاق بیرون نمیومد. یه چس و فیسی داشت بیا و ببین بیست و یه سالش بود مامانم میگفت بچس😂 خلاصه الان که سالی یکبار فقط میریم خونشون درو برامون باز نمیکنه تا یه ربع، بعد میگه نشنیدم. با وجود این بازم میاد مثلا یه مااااه خونه مادرم میمونه نمیدونم چطور روش میشه.

2706