2733
2734
عنوان

چاقی

102 بازدید | 8 پست

سلام وقتتون بخیر

من از اون دسته ادماییم ک آب میخورم چاق میشم ماه رمضون روزه گرفتم شدم ۷۴ خوراکمم خیلی کمه الان رسیدم ۷۶ هیچ راهکاری سراغ ندارین ک انقد چاق نشم 

بخدا خیلی حالم بده

اونایی ک میدونین راهکار بدیم بهم💔😔

کالری شماری کن دقیق و با ترازوی اشپزخونه 

وزن اضافه از هوا نمیاد از راه دهان وارد میشه بقیشم تعارفه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از وقتی که ترسم از چاقی رو گذاشتم کنار خیلی بهتر شدم 

اون ترس که وای چاق نشم خودش خیلی تاثیر داره و بد هست تاثیرش. 

یکیم اینکه من تحرک بدنی دارم بعد هر غذایی که میخورم سعی میکنم دراز نکشم چون شنیدم این دراز کشیدن ادمو چاق می‌کنه.

بعد اینکه سبزیجات بیشتر میخورم و غذاهایی که چربی سوزی بدنمو ببره بالا. البته من همه ی اینارو از دکترم پرسیدم و من ۷۰ کیلو هست وزنم الان. شما هم از دکتر کمک بگیر و خود سر نرو جلو که اصلا تاثیر نداره. 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

مشکلات هورمونی داری وگرنه همه آدم ها با نیم ساعت ورزش هوازی یا قدرتی(بهتره), فیبر بالا و حذف قند و شکر و روغن (بجز زیتون و کنجد اونم محدود) و پروتئین بخار پز و یه کف دست نان یا یک سیب زمینی کوچک( کربوهیدرات) و یه لیوان شیر و میوه کم قند(گریپ فروت) لاغر میشن.....

2738

منم ماه رمضان چاق شدم 4 کیلو 

واقعا افسرده شدم 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی