2737
2734

بلانسبت حس خر بودن بهم دست میده چند ساله حقوق میگیرم چه کم چه زیاد ولی پولمو گذاشتم وسط گفتم جیب منو تو نداریم که باهم خرج میکنیم 

بخوام یه چیزی بخرم با پول خودم میخرم یه بار بهم پول نداده 

تا حقوقم رو میریزن شماره کارت میفزسته ۵تومن بزن به این کارت فردا چک داریم 

کلا رو پول من حساب کرده 

الان ۱۰۰هزار تومن تو کارتم ندارم 

هزار بار سر این موضوع دعوا کردیم همش میگه منت پولتو میذاری 

اخه من منت نمیذارم ولی انصاف تو کجا رفته 

دارم دیوونه میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد دعوا میگه نرو مگه من گفتم بری کار کنی خسته کوفته از مدرسه میام کارای خونه و شام و ناهاهر 

یه چای دستم نمیده 

فقط هر از گاهی تو شستن ظرف ها کمکم میکنه 

میگه تو که نمیتونی از پسش بربیای کار نکن بشین خونه بخواب 

اینم عوض دستت درد نکنه هس 

یه بار نگفته خسته میشی درک میکنم 

2740

از الان شروع کن حسابتو جدا کن ازش بگو تا الان هرچی گذاشتم وسط نوش جونت از این به بعد دیگ حساب نکن روم ..خودت هم یچیزی بزن ب حسابم برای خریدام پولت بردار طلا بخر 

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚

برو یه وام کم بردار که قسطش کن باشه باهاش یه تیکه طلا بخر

ولی قسطشو ب شوهرت بیشتر بگو

هرچیم گفت بگو خودم قسط دارم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
بعد دعوا میگه نرو مگه من گفتم بری کار کنی خسته کوفته از مدرسه میام کارای خونه و شام و ناهاهر  ...

خیلی اشتباه میکنی و بد عادتش کردی

از الان هفته ای چن روز غذای حاضری درست کن بگو نرسیدم

خونه رو هم درست حمع و جور نکن

باید یاد بگیره کمکت کنه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706