2752
2734
عنوان

خانومای شاغل توروخدا اشتباه منو نکنید پولتون رو ندین شوهرتون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 25 پست

چقدررر ساده ای 

اون پول مالِ خودته... برای چی پولتو میدی به شوهرت ؟؟!!! 

اتفاقا جیبِ من و تو داره !! خیلی هم داره

وقتی تو خرجِ خودتو خودت میدی پس چه نیازی به آقا بالاسر داشتی ؟؟؟!!! 

هر جوری شده شوهرتو بنشون سرجاش و حقتو بگیر .. از این به بعد دیگه به هیچ عنوان پولتو نده به شوهرت 

پولتو جمع کن واسه خودت طلا بگیر سرمایه جمع کن ... 

از الان شروع کن حسابتو جدا کن ازش بگو تا الان هرچی گذاشتم وسط نوش جونت از این به بعد دیگ حساب نکن رو ...

ادمی نیس که قبول کنه 

چجوری بگم قانع شه هزار بار سر این موضوع دعوا کردیم از ابن ماه به بعد هم حقوق من زیاد میشه هم اون میره سر کار حقوق اونم بیشتر از منه 

چیکار کنم چجوری مدیرت کنم که رو پول من حساب نکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای زن تو چقد ساده ای.ببین مردی که برای تو خرج نکنه میره برای یکی دیگه خرج میکنه ها.چون ذات مرد همینه.دوستمون درست گفت ی وام جور کن و بگو خودم کل حقوقم میره قسط.ی خونه بخر کم کم به اسم خودت.بابا منم که زن خونه دارم ی پس انداز درو از چشم شوهرم دارم.

2731
نه همش به نام اونه یه وام برداشتیم یه ماشین گرفتبم قراره قسطش رو سال به سال بدیم مطمئنم میگه تو بذه& ...

دیگه لا این فرمون نرو عزیزم 

روندتو عوض کن به قول اون دوستمون بالاتره گفته وام بر دار طلا بخر حقوقت بره پای قصد خودت  .خودت داری میبینی که دنیا داره به کجا میره 

ادمی نیس که قبول کنه  چجوری بگم قانع شه هزار بار سر این موضوع دعوا کردیم از ابن ماه به بعد هم ...

اخه چی بگم والا هر پیشنهادی بدم به دعوا ختم میشه اخه چرا رو حقوقت زور داره دیگ همسرشی رگ خوابشو باید بلد باشی خب دعوا کنه داد بیداد کنه ولی تو کوتاه نیا من این موردا اطرافم دیدم از حقوق زنشون همه چی خریدن خودشون بالا کشیدن آخر سر هم زیر سرشون بلند شده زنه بنده خدا بعد اون همه کار کردن و جون دادن یه قرون نداشت 

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚

یه وام تپل بردار برا خودت ماشین یا طلا بخر که قسطش اندازه حقوقت باشه.بذار ببینه هر چی درمیاری میره پای قسط ماشینت و امید نبنده به حقوقت.

بعد از تموم شدن قسطات هم دیگه عادت کرده که روی حقوقت حساب وا نکنه.

بر چهره دلربای مهدی صلوات

😑😑😑نمیدونم چجوری ولی پول نده میگه منت میزاری ایندفعه پول نده بگونه پول میدم نه منت میزارم .بخدا حرومه واسه شوهرقدرنشناس پولتوحروم کنی پس اندازکن واسه خودت وآینده‌ت .یک قرون هم خرج خونه نکن حتی اگه ازگشنگی بمیرین مجبورش کن خودش خرج خونه زندگی بکنه.

تو هم پولی که درمیاری رو خرج خودت بکن فقط ... اشتباه مامان منو نکن مردااصلا ازسگ حرومتره درکشون کنی.

الان زن همسایه ی ما پول خودشو خرج خودش میکنه توفامیل خودش جایی دعوت باشه کادومیبره یاعروسی فامیل خودش لباس وآرایش خوب میکنه پس انداز واسه خودش داره کلی پول رو پول میزاره، 

ولی سرش ازتنش بره خرج خونه رو نمیده باااایدشوهرش هرجورشده بده. قشنگ جیبشم ازشوهرش جداست این یه حرف به نفع شوهراست که بگی جیب منوتونداره  من شوهرم ازهیچ حقش نمیگذره ببین میام خونه ی مامانم حتی ساعتی که گرفته ازدستم درمیاره میگه نبراونجا وتی خودش جیبش اینجوری جداست پس چ بهتر توهم مثل خودش باشی.

بزار عینه چی کارکنه تاجونش درآد اصلا بهش پول نده خودتو بزن به اون راه ازت پول خواست بگو روحقوق من حساب نکن قرض دارم فلان دارم واسه پارچه واسه لباس واسه آرایشگاه واسه کوفت وزهماراصلا اصلا بهش پووول ندههههههههههه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه همش به نام اونه یه وام برداشتیم یه ماشین گرفتبم قراره قسطش رو سال به سال بدیم مطمئنم میگه تو بذه& ...

ببخشیدا ولی خیلی احمقی مامان منم دبیره تو باغه باباش سه طبقه خونه ساخت برای خودش یه قرون تو خونه خرج نمیکنه 

عزیزم 

کاملا درکت می کنم

با تمام سلولهای بدنم می فهمم

اما ...

مشکل من و شما شوهرامون نیستن خودمون هستیم

شما این بار که نزدیک حقوق گرفتنته برو بازار

یه تیکه طلا نشون کن

به شوهرتم چیزی نگو

فقط به خودت قول بده اونو بخری

وقتی پول گرفتی سریع برو خبرش

یکی دو بار اول غر می زنه

ولی بعد عادی میشه